Ana içeriğe atla

Gizlilik Politikası (Privacy Policy)


Mobiluygulaman internet adresini, mobil uygulamalarını ve bu adrese bağlı diğer alt domainleri (alan adlarını) üye olarak yada olmayarak kullanan, gezen her ziyaretçi/kullanıcı, aşağıda yazan bilgileri okuduğunu ve bildiğini/anladığını peşinen kabul etmiş sayılır:
-Sitemiz ziyaretçi bilgileri kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır, her türlü kişisel bilgi Mobiluygulaman ve ziyaretçi/müşteri arasında kalmaktadır.
-Ziyaretçilerimizden istediğimiz kayıt bilgileri tamamen üyelik için ve sistemin çalışması için gerekli bilgilerdir, 3.şahıslara verilmesi söz konusu değildir.
-Kullanıcılardan alınan iletişim bilgilerine zaman zaman: bilgi, iletişim yada istek e-postaları atılabilir, teyit ve bilgi için numaralar aranabilir.
-Uygulamaları ve siteleri kullanan kullanıcıların, cihaz ve uygulamala gibi teknik bilgileri, güvenlik, analiz ve istatistik amacı kayıt altına alınabilir
-Oluşturulan uygulamaların Android Google Play ve iOS App Store uygulama mağazalarında yayınlaması için bize hesap bilgilerini veren müşterilerimizin bilgileri 3.şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
-Oluşturulan uygulamaların: uygulama simgesi, açılış resmi, anasayfa resmi, uygulama içindeki diğer resim, müzik ve videolar telif hakkı ile korunuyorsa uygulamaların sitemizden silinme hakkı saklıdır ve telif hak sahiplerinin istekleri doğrultusunda uygulamalardan telif içeren materyaller haber vermeksizin kaldırılabilir. Uyarılara rağmen telif hakkı içeren resim, müzik, simge, video, ses gibi unsurları oluşturdukları uygulamalarda kullanmaya devam eden müşterilerin uygulamaları bölüm bölüm yada tamamen silinebilir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bundle ID nedir?

Bundle ID,  Apple markasının iOS işletim sistemi için oluşturulan bir uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran benzersiz bir kimlik adıdır.. Uygulama içinde ve uygulamanın yayınlandığı mağazanın url adresinde yer alır. Bundle ID, Android’in Paket Kimliği ile tamamen aynı şeydir. Adları farklı diyebiliriz. Bundle ID diğer uygulamalardan farklı olmalı, com ile başlamalı ve uygulamayı tanıtan bir yapıda kurulmalı, örneğin, mobiluygulaman’ın demo uygulamasının paket kimliği şu şekilde olabilir: Doğru Bundle ID: com.mobiluygulaman.demo.uygulama Yanlış Bundle ID: mobiluygulaman.com.uygulama.demo.indir.full Kaynak: http://yardim.mobiluygulaman.com/bundle-id-nedir

Google play'de uygulama nasıl yayınlaanır? İşte aşamalar

Öncelikle uygulamanızın APK dosyasına sahip olmanız gerekir (APK oluşturucu sayesinde indirilebilir veya Android Studio ile derleyebilirsiniz). Bir Google Play Geliştirici hesabı oluşturduktan (ve 25 TL’lik ücreti Google’a ödediğinizde), https://play.google.com/apps/publish adresine gidin ve Google Play hesabınıza giriş yapın. 1. Tüm Uygulamalar’ı ve ardından + Yeni uygulama ekle’yi tıklayın. 2. Varsayılan dilinizi seçin, uygulamanızın Başlığını girin ve APK Yükle’yi tıklayın. 3. Üretiminize ilk APK’nızı yükle seçeneğini tıklayın. 4. Dosyaları taramak için APK dosyanızı sürükleyip bırakın ve APK dosyanıza göz atın.
5. Mağaza Girişi sekmesini tıklayın. 6. Ürün Ayrıntılarında, uygulamanızın Kısa ve Tam Açıklamasını girin. 7. Grafik Varlıklarda (Telefon), + Ekran Resmi Ekleme’yi tıklayın veya uygulamanızın ekran görüntülerini eklemek için bir ekran r